Pěstouni se poprvé sešli k diskuzi, následoval karneval

Pěstouni se poprvé sešli k diskuzi, následoval karneval

Na začátku února proběhlo první z pravidelných setkání pěstounů, na kterém si sdělovali své starosti i radosti. Přítomny byly i dvě psycholožky, které vnášely do diskuze odborné rady.

Všichni zúčastnění naplánovali na tomto setkání témata pro další společné akce na celý rok.

V průběhu diskuze pěstounů se dobrovolníci z programu Kamarád do deště postarali o všechny děti. Nechyběl zábavní program, který zahrnoval například výrobu masek na karneval, který následoval hned po setkání. Na karnevalu se objevil Spiderman, Šmoulinka, víla, kouzelník, indiání i čert. Všichni, bez rozdílu věku, hráli společně řadu her, tancovali a bavili se.

Už teď se těšíme na další akci s našimi pěstouny a jejich dětmi.

 
RODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstounyRODINA - Služby nejen pro pěstouny