Kariéra

Aktuálně neobsazujeme žádnou pozici, ale i tak o vás rádi uslyšíme. Životopis můžete poslat mailem na kosinova@dfkgroup.cz.

Rádi byste u nás absolvovali praxi nebo stáž? 

Nabízíme studentům možnost absolvování odborné praxe v našich střediscích. Praxe je určena pro studenty vyšších odborných nebo vysokých škol s humanitním zaměřením (sociální práce, sociální politika, sociální péče, sociální patologie, speciální pedagogika). Minimální rozsah praxe je 14 dnů.

Občanská poradna

Chcete načerpat znalosti z různých oblastí práva? Rádi byste viděli v praxi, jak funguje poradenský proces s klientem?

Praxe: možnost náslechů na konzultacích s klienty, nahlédnutí do procesu sepisování návrhu na oddlužení, individuální plánování, spotřebitelské a dluhové poradenství.

Služby pro pěstouny

Zajímá Vás problematika náhradní rodinné péče? Chtěli byste vědět, co se skrývá pod pojmem doprovázení a jak vypadá sociální práce v pěstounských rodinách?

Praxe: možnost vyzkoušet si práci s rodinou v praxi, zúčastnit se a participovat na připravovaných akcích, dozvědět se více o náhradní rodinné péči se zaměřením na pěstounskou péči.

Služby pro rodinu

Chtěli byste v budoucnu pracovat s ohroženými rodinami, ve kterých vyrůstají nezletilé děti?

Praxe: možnost „dotknout se praxe“, nikoli jen teorie ve škole, možnost seznámit se s našimi službami (sanace, asistované služby, rodinné konference).