Mikulášská družina opět rozdávala radost

Mikulášská družina opět rozdávala radost

Mikulášská družina

Mikulášská družina Jihočeské rozvojové opět rozdávala radost

Dne 04.12.2019 Mikuláš se svoji družinou ze střediska Služby pro rodinu zavítal do svých rodin a opravdu měl hodně práce. Cestou navštívil rodiny v místě jejich bydliště v Českých Budějovicích, dále i v Ktiši, Prachaticích, Vodňanech a Hrdějovicích. 

V knize hříchů se přeci jen pár hříšníků objevilo. A tak všechny děti slibovaly a slibovaly, až jim nakonec čert uvěřil a do pekla si sebou nikoho neodnesl. Ti menší se sice zpočátku trochu ostýchali, nebo dokonce báli čerta, mikulášská návštěva je ale potěšila a odměnou jim byly sladkosti a i nějaký ten dáreček (pro některé plyšák, pro všechny knížka, do rodiny adventní kalendář). Rovněž je utěšila vlídná a vřelá slova od Mikuláše či anděla a nakonec i přátelské plácnutí s čertem.

Mikulášskou nadílku v podobě balíčků s řadou laskomin dostalo celkem 42 dětí. Tímto bychom chtěli ze srdce poděkovat Potravinové bance za dodání sladkostí a adventních kalendářů.

Za nakoupené masky, díky kterým náš tým děti nepoznaly, bychom chtěli poděkovat firmě Swiss Life Select, která nás v nákupu finančně podpořila.  

Za to, že jsme si to opravdu užili, mluví  vševypovídající přiložené fotky.

Andrea Hájíčková, vedoucí Služeb pro rodinu při Jihočeské rozvojové o.p.s.