Mikulášská družina opět rozdávala radost

Mikulášská družina opět rozdávala radost

Mikulášská družina

Dne 04.12.2019 Mikuláš se svoji družinou ze střediska Služby pro rodinu zavítal do svých rodin a opravdu měl hodně práce. Cestou navštívil rodiny v místě jejich bydliště v Českých Budějovicích, dále i v Ktiši, Prachaticích, Vodňanech a Hrdějovicích.

V knize hříchů se přeci jen pár hříšníků objevilo. A tak všechny děti slibovaly a slibovaly, až jim nakonec čert uvěřil a do pekla si sebou nikoho neodnesl. Ti menší se sice zpočátku trochu ostýchali, nebo dokonce báli čerta, mikulášská návštěva je ale potěšila a odměnou jim byly sladkosti a i nějaký ten dáreček (pro některé plyšák, pro všechny knížka, do rodiny adventní kalendář). Rovněž je utěšila vlídná a vřelá slova od Mikuláše či anděla a nakonec i přátelské plácnutí s čertem.

Mikulášskou nadílku v podobě balíčků s řadou laskomin dostalo celkem 42 dětí. Tímto bychom chtěli ze srdce poděkovat Potravinové bance za dodání sladkostí a adventních kalendářů.

Za nakoupené masky, díky kterým náš tým děti nepoznaly, bychom chtěli poděkovat firmě Swiss Life Select, která nás v nákupu finančně podpořila.  

Za to, že jsme si to opravdu užili, mluví  vševypovídající přiložené fotky.

Andrea Hájíčková, vedoucí Služeb pro rodinu při Jihočeské rozvojové o.p.s.

 
mikulasska-druzina-v-rodinemikulasska-druzina-v-rodine-ii